Biała Szkoła dla uczniów SP13

BIAŁA SZKOŁA DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13

23.01.2023-27.01.2023

MURZASICHLE – to turystyczna miejscowość położona ok. 8 km od Zakopanego, posiadająca wyciągi narciarskie o długości ok. 600 m oraz restauracje i sklepy.

Ośrodek „ PŁAZÓWKA

Położenie: 200 m od stoków narciarskich,

Zakwaterowanie: w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami i TV SAT.

Ramowy program:

Dzień 1: Wyjazd w godzinach porannych ze Skarżyska. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiad, wyjście na narty, snowboard kolacja, nocleg.

Dzień 2 – 4:

Śniadanie. Wyjście na stok narciarski, nauka jazdy na nartach, snowboardzie. Powrót do ośrodka, obiad. Dalsze szkolenie jazdy na stokach, kolacja, nocleg. Wieczorne atrakcje: zajęcia integracyjne, edukacyjne, dyskoteka, konkursy, ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Dla chętnych wyjście na lodowisko i snowtubing.

Dzień 5:

Śniadanie. Wykwaterowanie, wyjście na narty, snowboard. Obiad, przejazd do Zakopanego na Krupówki, wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

Cena 950 zł zawiera: transport autokarem , 4 noclegi, wyżywienie: 4 śniadania, 5 obiadów, 4 kolacje, ubezpieczenie NNW, opiekę 3 wychowawców, 2 instruktorów: nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Szczegółowych informacji udziela organizator wyjazdu p. Edyta Pukowska

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Wybierz język / вибрати мову