Turniej Pływacki z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca odbył się Turniej Pływacki z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze się spisali zajmując medalowe pozycje.

Klasy pierwsze: Staś Pera zajął 1 miejsce na 25 m stylem dowolnym, a Kacper Zajączkowski 3 miejsce.

Klasy drugie: Zuzia Nowek zajęła 3 miejsce na 25 m stylem dowolnym.

Klasy trzecie: Zosia Kępa zajęła 3 miejsce na 25 m stylem dowolnym, Bartosz Rafalski zajął 2 miejsce na 25 m stylem dowolnym

Klasy piąte: 1 miejsce zajęła Gabrysia Krupa na 25 m stylem dowolnym, a Ola Wilczek 2 miejsce w stylu klasycznym.

Klasy szóste: Wolska Patrycja zajęła 2 miejsce na 50 m stylem dowolnym, Antek Magierowski 1 miejsce i Olgierd Kęczkowski 3 miejsce.

Klasy siódme: Bartek Wawrylak zajął 3 miejsce na 50 m stylem dowolnym, Damian Dróżdż 1 miejsce w stylu grzbietowym, a Przemek Kapcia 2 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej wśród szkół podstawowych nasza szkoła zajęła 3 miejsce.