Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

25 kwietnia w sali konferencyjnej Omega na terenie Centrum Kongresowego Targów Kielce odbyły się uroczystości wręczenia dyplomów i medali laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022.

Pamiątkowe medale i dyplomy laureatom wręczali: Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz, Świętokrzyski Kurator Oświaty Kazimierz Mądzik, Wicekurator Oświaty Katarzyna Nowacka, Dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Jacek Wołowiec. W uroczystości uczestniczyli także pracownicy Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz liczne grono rodziców.

Laureaci oprócz medali i dyplomów otrzymali pamiątkowe, słodkie serca piernikowe.

W gronie laureatów są również uczniowie z naszej szkoły:

Gabriela Mielicka z klasy 8a została:

laureatką III Wojewódzkiego Konkursu z Biologii, przygotowywana przez panią Elżbietę Pietrasiak

laureatką III Wojewódzkiego Konkursu z Geografii, przygotowywana przez panią Agnieszkę Witt – Niewczas

Michał Jakutowicz z klasy 8a został:

laureatem III Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki, przygotowywany przez panią Janinę Kuźmiańczuk

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Relację z uroczystości można również obejrzeć na stronie Kuratorium w Kielcach: https://kuratorium.kielce.pl/58636/podsumowanie-wojewodzkich-konkursow-przedmiotowych-2021-2022-gala-laureatow/

Wybierz język / вибрати мову