Dzień bez plecaka, czyli szkoła na wesoło

Dzień 21.03 to pierwszy dzień wiosny, a w szkole „Dzień Wagarowicza”. Uczniowie „Trzynastki” uwielbiają swoją szkołę i nie poszli tego dnia na wagary. Postanowili jednak uczcić go przychodząc do szkoły bez plecaków. Oczywiście przyjście bez plecaka nie zwalniało ich z zabrania ze sobą tego dnia potrzebnych podręczników, zeszytów i przyborów.

Kreatywność uczniów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Pojawiły się sklepowe koszyki, wózki dla lalek, klatki dla zwierząt, różnego rozmiaru walizki na kółkach oraz wiele innych „opakowań”. Niektórym ciężko było poruszać się
z niestandardowym pojemnikiem na przybory szkolne, ale było kolorowo i zabawnie.

Gratulujemy kreatywności i pomysłowości. A Wam który pomysł podobał się najlepiej?

Inicjatorką pomysłu była przewodnicząca Samorządu Szkolnego – Zuzia Wiśniewska.