Walentynki, Walentynki….

,, Walentynki, Walentynki
dla chłopczyka i dziewczynki.
Piękną walentynkę mam
zaraz Ci ją dam”.

14 lutego obchodzimy ,,Dzień Zakochanych.” Uczniowie klas młodszych obchodzili ten dzień na wesoło. Odbyło się szereg różnorodnych zabaw  i konkursów walentynkowych: ,,Serce do serca’’, ,,Gra muzyka’’, ,,Pajęczynka przyjaźni’’, interaktywny quiz, walentynkowe zadania matematyczne.
          Podczas zabaw uczniowie mogli wykazać się wiedzą na temat  święta  zakochanych odpowiadając na pytania: Jaki kolor kojarzy  Ci się z walentynką? Kto jest patronem zakochanych? Co jest nieodłącznym elementem walentynek?
     Uczniowie wykonywali również kolorowe kartki walentynkowe. Słodki podarunek w postaci cukierków i lizaków rozgrzał serca wszystkich małych uczestników, a fajne zabawy sprawiły, że dzień ten pozostanie w ich pamięci.