Zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w SP 13

 30 stycznia  odbędzie 30 finał  WOŚP. W tym roku pozyskane przez WOŚP środki zostaną przeznaczone na zapewnienie  najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci. Czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Jak co roku nasza szkoła przyłączyła się do zbiórki na ten szczytny cel. Uczennice z klasy 8 c Zuzia Miąsko i Sandra Skowron w dniach 12 i 13 stycznia kwestowały wśród uczniów trzynastki. Dzieci i młodzież chętnie wspierały zbiórkę.  Zawartość puszki otrzymanej od miejskiego sztabu WOŚP przeliczono komisyjnie.
Zebrana kwota to  615,13 zł.

Wszystkim dziękujemy za okazane serduszko. Cieszymy się, że Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy już zaczęła grać. Niech gra do końca świata i jeden dzień dłużej.                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                              Samorząd Uczniowski

 

Wybierz język / вибрати мову