Dzień Chłopaka

30 września to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu! Wszyscy chłopcy   – starsi i młodsi maja wtedy swoje wielkie święto! Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny i w życiu szkoły.

Nie inaczej było również i w naszej szkole, gdyż od samego rana dało się wyczuć świąteczną atmosferę. Dziewczynki wraz z Paniami złożyły wszystkim Bohaterom dnia życzenia. Nie obyło się bez pysznych przekąsek i drobnych upominków. Był to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej, który każda klasa obchodziła indywidualnie.

Nie zabrakło też życzeń od dziewczyn z Samorządu Uczniowskiego.

Samorząd Uczniowski przeprowadził także głosowanie wśród żeńskiej społeczności na „Najsympatyczniejszego Chłopaka w szkole”. Wybory odbyły się najpierw na poziomie poszczególnych klas – dziewczyny wybrały najsympatyczniejszego chłopaka w swojej klasie:

klasa IV a –      Kacper Chmura
klasa IV b –     Aleksander Król
klasa IV c –      Paweł Powideł
klasa V a  –      Aleksander Grzybowski
klasa V b –      Franek Olczyk
klasa VI a –     Borys Figarski
klasa VII a –    Kacper Romański
klasa VII b –    Mateusz Klokart
klasa VII c –    Damian Żułkowski
klasa VIII a –   Oliwier Łutczyk
klasa VIII b –  Aleksander Kamiński
klasa VIII c Albert Malik

Najsympatyczniejszym Chłopakiem w szkole został wybrany:

Albert Malik – klasa VIII c

Gratulujemy !!!

Wszystkim chłopcom i Panom z naszej szkoły życzymy wszystkiego najlepszego.

Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich dziewcząt oraz opiekunowie SU: pani Beata Siuszczyńska i Renata Kubik