„Ogon merda, gdy miska pełna”

Drodzy Uczniowie i Rodzice
Zbliżają się chłodne, jesienne dni, trudny czas dla niechcianych i porzuconych zwierząt. Po raz kolejny nasza szkoła organizuje zbiórkę darów. Tym razem chcemy wesprzeć schronisko w Rudniku. Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców o wsparcie akcji „Ogon merda, gdy miska pełna” i włączenie się do zbiórki. Liczymy, że los bezdomnych piesków nie jest Wam obojętny.

Zbieramy:
– suche i mokre karmy dla psów
– koce
– smycze
– obroże
– zabawki

Liczy się każda rzecz, każda puszka jedzenia. To mały gest, który tak dużo znaczy. Okażmy wielkie serca, napełnijmy głodne psie brzuszki, dajmy im trochę radości.
Akcja potrwa do 24 września (zbiórka darów odbywa się w salach lekcyjnych). Po zakończeniu akcji dary zostaną odebrane przez pracownika schroniska.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Jan Paweł II