Michał Jakutowicz finalistą kuratoryjnego konkursu informatycznego!

Najważniejszym wkładem, jaki może wnieść oświata do rozwoju dziecka jest dopomożenie mu w znalezieniu dziedziny, która najbardziej odpowiada jego talentom, w której będzie kompetentnym fachowcem, w której praca będzie dawała mu zadowolenie.
                                                                                                                                                                                                                                               Howard Gardner

    Z ogromna radością informujemy, że 15 marca 2021 r.  Michał Jakutowicz – uczeń klasy 7a uczestniczył w etapie wojewódzkim  II Kuratoryjnego Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego i uzyskał tytuł FINALISTY!

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Wybierz język / вибрати мову