Nabór do szkół ponadpodstawowych 2021/2022

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Poniżej prezentujemy harmonogram elektronicznego naboru na rok szkolny 2021/2022 do szkół ponadpodstawowych dla młodzieży, dla których powiat skarżyski jest organem prowadzącym.

harmonogram-rekrutacji-2021-2022.pdf (284 pobrania )

 

Prosimy o zapoznanie się z zawartymi w nim informacjami. Pełne regulaminy rekrutacji, oferty szkół dostępne są na stronie: https://swietokrzyskie.edu.com.pl/kandydat

Jednocześnie informujemy, iż firma Vulcan 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00 zaprasza wszystkich zainteresowanych ósmoklasistów na pokaz on-line obsługi systemu naboru elektronicznego przez kandydata. Wydarzenie będzie trwać maksymalnie 90 minut. Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą (https://www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja), która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.

Zaproszenie na wydarzenie

Wybierz język / вибрати мову