Rozstrzygnięcie konkursu „Bezpieczna Zima 2021 „

Skarżyscy policjanci rozstrzygnęli konkurs „ Bezpieczna Zima 2021 „.

Udział w plastycznych zmaganiach wzięły  dzieci klas 1-3 szkół podstawowych powiatu skarżyskiego.
Celem konkursu „Bezpieczna zima 2021” było propagowanie bezpieczeństwa m.in. podczas zabaw zimowych, jak również wyeksponowanie przez uczniów najniebezpieczniejszych sytuacji, do których może dochodzić w okresie zimowym.
Do udziału w przedsięwzięciu zgłosiło się 53 uczniów. Komisja konkursowa składająca się z funkcjonariuszy skarżyskiej komendy miała trudne zadanie przy wyborze zwycięzców. Wszystkie wykonane prace były pomysłowe, estetyczne  i zgodne z tematem.

Miło poinformować, że laureatem III miejsca jest uczennica klasy 3 a  Karolina Ciuk

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wybierz język / вибрати мову