Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego

W Sali kawiarnianej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyło się  uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego dla młodzieży „Pejzaż zimowy”
Konkurs miał na celu  dostrzeganie w krajobrazie zmian charakterystycznych dla zimy, dostrzeganie piękna pejzażu naszej przyrody, rozwijanie kreatywności i wyobraźni młodzieży, promowanie działalności plastycznej jako formy ekspresji, kształtowanie wrażliwości estetyki uczestników, promowanie zainteresowań i talentów młodych artystów.
W uroczystym podsumowaniu konkursu udział wzięli: zastępca prezydenta miasta Krzysztof Myszka, dyrektorka Miejskiego Centrum Kultury Grażyna Majewska oraz Katarzyna Piwnik i Halina Osóbka-Wężyk – instruktorzy MCK
Naszą szkołę podczas uroczystości reprezentowało dwoje uczniów:
Weronika Herka  ucz klasy 6c, która zajęła I miejsce i Piotr Połowniak- uczeń klasy 5a, który otrzymał wyróżnienie.

Gratulujemy!!!

http://www.skarzysko24.pl/wiadomosci/aktualnosci/24691-nagrody-w-konkursie-plastycznym-pejzaz-zimowy-wreczone.html

Wybierz język / вибрати мову