Samorząd Szkolny życzy……

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Uczniowie:

     Spokojnych , prawdziwie radosnych , magicznych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych uśmiechu, ciepła i wzajemnej serdeczności. Życzymy wiary w to co przed nami, odwagi by wyrażać siebie w każdej sytuacji. Niech te radosne Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą dużo ciepła i zrozumienia. Niech to będzie czas , który nas rozpromieni, napełni optymizmem i pozwoli odetchnąć od zgiełku codzienności.

                W Nowym 2021 Roku życzymy przede wszystkim zdrowia, wytrwałości i siły w pokonywaniu trudności, które niesie życie, a także nadziei w oczekiwaniu na spokojną przyszłość. Oby przyszły rok był lepszy niż mijający, pełen szczęścia i dobrych decyzji.

 

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami