BOMB(k)OWY KONKURS

Konkurs na najpiękniejszą bombkę został rozstrzygnięty.

Świąteczna atmosfera rozkwitła w naszej szkole. W dniach 19 i 20 grudnia br. Samorząd Uczniowski zorganizował wystawę bombek wykonanych przez uczniów klas 4-7. Ekspozycja tych niezwykłych arcydzieł, przygotowywanych  pod fachowym nadzorem p. Agnieszki Kasińskiej i p. Janiny Kuźmiańczuk, cieszyła się wielkim zainteresowaniem wśród szkolnej społeczności. Każda praca została stworzona z ogromną starannością. Autorzy zaprezentowali  swe zdolności plastyczne i wykazali się niewiarygodną kreatywnością. Każdy, kto przechodził obok „świątecznego drzewa” był zachwycony lśniącymi cudeńkami, które oczarowywały swą niepowtarzalną urodą i wdziękiem. Jurorom trudno było wybrać tę „jedną – najpiękniejszą z pięknych”, dlatego przyznano wyróżnienia:

I wyróżnienie dla Wiktorii Bińczyk z kl. 6c i Anny Nowak z kl. 7a

II wyróżnienie dla Piotra Połowniaka z kl.4a, Julii Stępień z kl. 5c i Bartosza Stępnia z kl. 6b

III wyróżnienie dla Mai Gruszczyńskiej i Aleksandry Wąsik z kl. 4a oraz Oliwii Mindy z kl. 5c.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w tę świąteczną konkursową akcję – serdecznie dziękujemy i gratulujemy talentu!

Samorząd Uczniowski życzy BOMB(k)OWYCH ŚWIĄT!!!