Mikołajkowy Turniej Pływacki

W piątek, 13 grudnia, na pływalni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji  w Skarżysku-Kamiennej odbył się Mikołajkowy Turniej Pływacki. W turnieju wzięła udział reprezentacja klas I-IV Szkoły Podstawowej Nr 13. Zawody odbyły się na dystansie 25m stylem dowolnym a dla klas I i II dodatkowo 25m z deską. Nasi uczniowie zajęli następujące lokaty: II miejsce na dystansie 25m z deską klasy II zajął Maksymilian Brzeziński, II miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym klasy I zajął Bartosz Rafalski, wśród dziewcząt I miejsce zajęła Zosia Kępa. W rywalizacji  klas III nie miały sobie równych Kamila Konkol, która zajęła I miejsce i Gabrysia Krupa, która zajęła II miejsce. Na tym samym dystansie dla klas IV brązowy medal zdobyła Izabela Szmidt. Najwięcej emocji wzbudził wyścig sztafet 8x25m, w którym reprezentacja naszej szkoły wygrała w pięknym stylu z przewagą ponad 20m nad rywalami. Sztafeta wystąpiła w składzie: Krupa Gabriela, Konkol Kamila, Kowalik Martyna, Szmidt Izabela, Magierowski Antoni, Małek Mateusz, Wiśniewski Gabriel, Madejski Wiktor.

Uczniom gratulujemy osiągniętych wyników!