Biała Szkoła – Ogłoszenie

BIAŁA SZKOŁA  DLA UCZNIÓW

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13

21.01.2020-25.01.2020

MURZASICHLE – to turystyczna miejscowość położona   ok. 8 km od Zakopanego, posiadająca wyciągi narciarskie        o długości ok. 600 m oraz restauracje i sklepy.

Ośrodek „ PŁAZÓWKA

Położenie: 200 m od stoków narciarskich,

Zakwaterowanie: w pokojach 3,4 osobowych z łazienkami i TV SAT.

Ramowy program:

Dzień 1: Wyjazd w godzinach porannych ze Skarżyska. Przejazd     do ośrodka, zakwaterowanie, obiad, wyjście na narty, snowboard  kolacja, nocleg.

Dzień 2 – 4:

Śniadanie. Wyjście  na stok narciarski, nauka jazdy na nartach, snowboardzie. Powrót do ośrodka, obiad. Dalsze szkolenie jazdy na stokach, kolacja nocleg. Wieczorne atrakcje: zajęcia integracyjne, dyskoteka, konkursy, ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 5:

Śniadanie. Wykwaterowanie, wyjście   na narty, snowboard. Obiad, przejazd do Zakopanego na Krupówki, wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki   w godzinach wieczornych.

Cena 610 zł zawiera: transport autokarem , 4 noclegi,  wyżywienie:  4 śniadania, 5 obiadów, 4 kolacje, ubezpieczenie NNW, opiekę 4 wychowawców,  2 instruktorów nauki jazdy na nartach i snowboardzie.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!