Ślubuję…

W czwartek, 24 października 2019r odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia” klas pierwszych.
W uroczystości wzięli udział dyrektor szkoły Elżbieta Chajduga, wicedyrektor szkoły Joanna Białek, wicedyrektor przedszkola Agnieszka Tokarczyk oraz zaproszeni goście – wiceprezydent miasta Krzysztof Myszka i przewodnicząca Rady Rodziców Marlena Gawęda, nauczyciele i rodzice pierwszaków.
Wszystkich zgromadzonych przywitała dyrektor szkoły Elżbieta Chajduga.
Po oficjalnej części – wprowadzeniu sztandaru szkoły, odśpiewaniu hymnu państwowego, złożeniu ślubowania, najmłodsi uczniowie zaprezentowali swój pierwszy krótki program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie klas. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom ufundowany przez Radę Rodziców oraz upominek od prezydenta miasta.

Po uroczystości uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.