Wyjątkowe zakończenie roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego 2017/18  w naszej szkole było niezwykle emocjonalne i wyjątkowe. Tak jak każdego roku wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie, sportowcy, artyści…, ale nie to było dziś najważniejsze.
Po wielu latach wspólnej pracy na emeryturę odchodzi dyrektor Andrzej Warwas, p. Iwona Zenka, p. Ewa Wojtowicz-Myszka i p. Urszula Majewska. Pożegnaniom towarzyszyły podziękowania i łzy wzruszenia.
W imieniu Rady Pedagogicznej dyrektora pożegnała p. Danuta Pająk.

Szanowny Panie Dyrektorze!

„Życie człowieka składa się z przywitań i pożegnań”. Dziś nadchodzi taka chwila, żeby powiedzieć ostatnie „do widzenia”.
    W dniu tak ważnym i uroczystym zwracam się do Pana w imieniu całej Rady Pedagogicznej ze słowami gorących podziękowań za Pana wieloletnia pracę, za wysiłek i trud wychowawczy. Za serce-życzliwe zarówno dla uczniów, jak i nas- kolegów i koleżanek.
   Zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. To taka chwila, która zmusza do głębokich refleksji. Żywimy przekonanie, że odczuwa Pan pełną satysfakcję ze swojej pracy z dziećmi i młodzieżą w naszej szkole.
Panie Dyrektorze!
   Dziękujemy za to, że dbał Pan o szkołę, nie tylko jak o budynek, ale co najważniejsze – o ludzi. Za wyrozumiałość i owocną współpracę. Doceniamy poświęcenie oddawane szkole, niepoliczony czas i troskę o innych.
   W imieniu koleżanek i kolegów życzymy Panu zdrowia- które jest najcenniejsze, szczęścia, którego wiecznie mało, dni w których marzenia odkładane na później, spełnią się właśnie teraz, ponieważ : „To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.”
   Na emeryturze życzymy Panu także słonecznej aury przez cały rok, podróży do wymarzonych zakątków świata, odpoczynku – ale jak znamy Pana – będzie to aktywny wypoczynek, oraz wielu nowych ciekawych doświadczeń. By znalazł Pan czas dla siebie na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.
   Mamy nadzieję, że zechce Pan podtrzymywać serdeczne więzi ze szkołą, z nami. Proszę przyjąć od nas wszystkich najlepsze życzenia.
Panie Dyrektorze!
   „To nie jest koniec, to nawet nie początek końca, to dopiero koniec początku.”

Za wspólnie spędzone lata podziękowali również  rodzice i uczniowie przez których dyrektor był niezwykle lubiany.  Młodzież mówiła  – Dziękujemy, że mogliśmy mieć przyjemność spotkania się. Dziękujemy, że zawsze w nas pan wierzył i mówił, że możemy wszystko. Dziękujemy, że poświęcał Pan dla nas czas. Wierzymy, że będzie z nas Pan dumny.

   Możemy sobie wyobrazić jak szczególny i trudny był to dzień dla samego dyrektora, bo nikt chyba nie lubi rozstań, chociażby miały najpiękniejszą oprawę. Nie kryjąc wzruszenia  podziękował nauczycielom, rodzicom, uczniom. Pożegnał nas tak jak traktował –  serdecznie i ciepło. Sercem będę z wami……

Wybierz język / вибрати мову