V Festiwal mini – piłki siatkowej – sukces naszej drużyny!

W finale wojewódzkim V Festiwalu mini – piłki siatkowej dziewcząt rocznik 2005 i młodsi pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego dziewczęta z naszej szkoły zajęły 2 miejsce!

Po zajęciu I miejsca w półfinałach wojewódzkich tego turnieju dziewczęta  reprezentowały  miasto w finale wojewódzkim, który został rozegrany 22 listopada 2017r w Busku – Zdroju. W finale  grało 6 drużyn. Po bardzo zaciętych meczach nasze zawodniczki  zajęły bardzo wysokie 2 miejsce.

Skład drużyny SP nr13: Aleksandra Goździk, Emilia Klamka, Natalia Wiatr, Laura Misiewicz, Gabriela Spadło, Katarzyna Brzózka, Gabriela Wawrylak, Zuzanna Ziomek, Zuzanna Dziewięcka, Natalia Kwapiszewska. Opiekun drużyny – p. Ewa Błaszczyk

Ponadto uczennica Aleksandra Goździk otrzymała statuetkę za najlepszą zawodniczkę turnieju.

Gratulujemy!!!

Wybierz język / вибрати мову