Turniej Gier i Zabaw Przedszkolaków

14 marca odbył się  Turniej Gier i Zabaw dla Przedszkolaków, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkoli Nr 6, 7,16 i 10. Celem turnieju była dobra zabawa oraz propagowanie zdrowego stylu życia.
Była to również świetna okazja sprzyjająca promocji naszej szkoły.
Gry i zabawy dla przedszkolaków przygotowali i przeprowadzili nauczyciele – p Ewa Błaszczyk  Tomasz Pukowski. Przedszkole  ,które brało udział w turnieju wystawiło drużynę, która składała się z 16 dzieci biorących udział w każdej zabawie plus dwóch zawodników rezerwowych, w skład drużyny wchodzili również  rodzice i opiekunowie grup.
W turnieju przedszkolaki miały do wykonania takie zabawy jak   przekładanie krążków, wkładanie woreczka do kółka ringo, przejście przez szarfę, zakładanie kółka ringo na pachołek, przejście pod płotkiem, rzuty woreczkiem, rzuty piłeczką, strzały na bramkę, skoki jednonóż, sztafety zwinnościowe oraz  pokonanie tunelu na czas.

Zwyciężyły  wszystkie dzieci, które wzięły udział w  turnieju i w nagrodę każdy dostał symboliczne nagrody, a placówka pamiątkowe dyplomy.