Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

To piękne święto promuje serdeczność i przyjazne nastawienie wobec ludzi, bo życzliwość to uśmiech, ciepłe spojrzenie, kilka miłych słów, niewymuszona grzeczność.

Dzień Życzliwości po  raz kolejny  obchodzony  był również przez  uczniów  naszej szkoły.

Trzy dni wcześniej ruszyła „Życzliwa Poczta”. Samorząd Szkolny zbierał kartki z miłymi pozdrowieniami dla kolegów, koleżanek, dyrekcji, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. W Dniu Życzliwości i Pozdrowień wszystkie kartki trafiły do adresatów.

W tym dniu również wszyscy uczniowie, którzy przynieśli na zajęcia lekcyjne czerwone serce nie byli pytani na lekcjach.
            Miło spędzony dzień pozostanie w sercach uczniów, którzy zapamiętają, że warto być życzliwym na co dzień, nie tylko od święta.