Czytając Bratkowi

W klasach „0” odbyło się kilka spotkań pod wspólnym hasłem „Czytając Bratkowi”. Wychowawczynie klas III p.E.Wojtkowicz-Myszka i p.E. Słoka wraz ze swoimi uczniami odwiedzały dzieci z klas „0” i prowadziły zajęcia propagujące czytanie. Maluchy bardzo chętnie słuchały jak czytają ich starsi koledzy i aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Dowiedziały się między innymi jakie skutki dla tak młodego organizmu przynosi długie przesiadywanie przed telewizorem czy komputerem, a jakie korzyści przynosi czytanie książek. Uczniowie klas III, którzy czytali najmłodszym na koniec roku otrzymają pamiątkowe dyplomy. Spotkaniom towarzyszyła pacynka Bratka, która wszystkim bardzo się spodobała. Dzieci z klas „0” z niecierpliwością czekały na kolejne spotkania i z pewnością, gdy będą już umiały czytać z chęcią sięgną po książkę.

Wybierz język / вибрати мову