Klasa Ib i IVb w Ośrodku Jeździeckim

Dnia 31.10.2013 r. klasa Ib z wych. Urszulą Miernik i klasa IVb z wych. Tomaszem Pukowskim odwiedziły Ośrodek Szkoleniowo Jeździecki w stylu West, znajdujący się w Mroczkowie.                                                                                             Uczniowie mogli wypróbować swoje umiejętności jeździeckie. Konie rasy Amerykan Quarter Horse (rodem
z amerykańskich westernów) okazały się spokojne, ułożone i posłuszne. Kryta ujeżdżalnia umożliwia jazdę konną niezależnie od warunków atmosferycznych. Każde dziecko mogło wyczyścić i nakarmić konie znajdujące się w stajni
i przejechać się bryczką.  Odbył się także pokaz jazdy konnej w wykonaniu profesjonalnego trenera.                                 Wycieczka zakończyła się ogniskiem i pieczeniem kiełbasy. Oprócz wspaniałej pogody wszystkim dopisywały doskonałe humory.

Wybierz język / вибрати мову