Klaudia Gralec i jej „Zielona Energia”

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego  od wielu lat organizuje konkursy plastyczne o tematyce ekologicznej. Uczniowie naszej szkoły wykonywali już prace na temat „Hałas Twój wróg”, „Las w życiu człowieka” , „Piękno oraz walory przyrodnicze regionu świętokrzyskiego” ……

 W tym roku tematem konkursu była  „Zielona energia”, a jego celem rozwijanie świadomości ekologicznej, zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na problem zużycia energii i możliwości pozyskiwania jej ze źródeł odnawialnych oraz rozwijanie wrażliwości na problemy środowiska naturalnego w najbliższym otoczeniu.

 Miło nam poinformować, że Klaudia Gralec ucz. klasy 4b  w etapie powiatowym tego konkursu zajęła I miejsce
i odebrała nagrodę z rąk starosty  Michała Jędrysa.

Dla Klaudii wielkie gratulacje!!!

 

 

Wybierz język / вибрати мову