Złoty Klucz dla Oskara !

W dniach 25-26 maja w Starachowickim Centrum Kultury kilkudziesięciu młodych recytatorów z całej Polski po przejściu dwóch etapów eliminacji stanęło do konkursowej rywalizacji w finale XXIII Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Wśród finalistów znalazł się również uczeń naszej szkoły Oskar Wilk.

Co roku najlepsi recytatorzy są wyróżniani Brązowym, Srebrnym i Złotym Kluczem do Tajemnic Wszechświata.Przyznawane jest również Grand Prix.W tym roku Rada Artystyczna konkursu po wysłuchaniu wszystkich prezentacji w kategorii kl.IV-VI nagrodziła Złotym kluczem ucznia kl.Vb Oskara Wilka.

To ogromny sukces ! Cieszymy się bardzo i gratulujemy !

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z dnia konkursowego, z rozdania nagród i wycieczki do Muzeum Przyrody i Techniki-jako nagrody za udział w finale.