Dzień Patrona

W dniu 26 kwietnia 2013 r uczniowie klas II b i V b pod kierunkiem wychowawców p. Elżbiety Słoki oraz p. Iwony Zenki przedstawili apel poświęcony Patronowi naszej szkoły mjr H. Dobrzańskiemu „Hubalowi”. Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego.  Następnie uczniowie przypomnieli w skrócie biografię Hubala, wyrecytowali wiersze o tematyce patriotycznej i zaśpiewali kilka żołnierskich pieśni, wśród których nie zabrakło „Hymnu Hubalczyków”. Nad oprawą muzyczną apelu czuwała p. Barbara Lelonek, dekorację przygotowały panie Bożena Kwiatkowska i Stella Rusinek. W trakcie apelu uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną poświęconą działalności Hubala, przygotowaną przez ucznia klasy V a -Karola Poznańskiego.