Projekt edukacyjny klasy Ib

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W listopadzie 2010 roku rozpoczął się III etap Projektu Edukacyjnego „ Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Projekt ten finansowany  przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany jest na zajęciach obowiązkowych i pozalekcyjnych. Jego celem jest wdrożenie elastycznego modelu edukacyjnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości pierwszaków , jak również wieloaspektowe wspieranie ich rozwoju. Dzieci pracując w ośrodkach zainteresowań wykorzystują liczne pomoce dydaktyczne. III etap projektu prowadzony jest w klasie Ib pod kierunkiem pani Urszuli Miernik. Różnorodna tematyka zajęć i ciekawe pomoce zachęcają uczniów do wspólnej zabawy.