ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

W piątek 4.10. 2019 w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Uśmiechu. Chcieliśmy  udowodnić, że człowiek radosny to człowiek szczęśliwy. Warto się uśmiechać i zarażać uśmiechem innych .

W ramach tego dnia odbył się konkurs na najbardziej uśmiechniętą klasę w naszej szkole. Członkowie Samorządu Uczniowskiego rozdawali uczniom „uśmiechnięte buźki”. Zadaniem uczniów było zgłoszenie się do opiekuna samorządu po podpisanie „buziek”. W poniedziałek przewodniczący każdej klasy zebrał „uśmiechy” z podpisami i przekazał je opiekunowi samorządu.

Klasy, które oddały najwięcej „uśmiechów” i tym samym wygrały plebiscyt na najbardziej uśmiechnięte klasy to :

  1. 5C – oddała 100% uśmiechów
  2. 6B – 96%
  3. 7A – 96%

GRATULUJEMY!

WSZYSTKIM ŻYCZYMY UŚMIECHU NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA I ZAWSZE BĄDŹMY DLA SIEBIE MILI!