„Sportowe Weekendy” – Turniej Piłki Siatkowej

W sobotę 16  listopada w Zespole Szkól Publicznych Nr 1 odbył się Turniej Piłki Siatkowej dwójek i trójek dziewcząt klas V i młodszych, zawody rozegrane zostały w ramach programu „Sportowe Weekendy”

W hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych Nr 1 odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dwójek
i Trójek Dziewcząt  klas V i młodszych. W turnieju  „dwójek” wzięło udział  cztery drużyny SP 5,SP 13 i dwie drużyny SP 7, drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 5 w składzie Wiktoria Reguła i Zafia Kamińska uczennice klasy 4a, drugie miejsce zajęła
Szkoła Podstawowa Nr 13, trzecie i czwarte Szkoła Podstawowa Nr 7.

W turnieju „trójek” wzięło udział pięć drużyn  SP 1,SP 3,SP 5,SP 7 i SP13. Najlepszą drużyną została ekipa Szkoły Podstawowej Nr 1, na drugim miejscu turniej zakończyły zawodniczki SP 7, na trzecim miejscu uplasowała się SP 13, pozostałe miejsca zajęły SP 3 i SP 5 ( drużyna SP 5 była o rok młodsza od pozostałych).
Drużyny otrzymały  pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.