Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14

Drugiego  września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok nauki. Na pierwsze w nim spotkanie przybyli uczniowie, nauczyciele, a także liczna grupa rodziców i opiekunów . Przybyłych powitał  dyrektor  Andrzej Warwas,  dyrektor Joanna Białek oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Grzegorz Szabat. Był to ważny dzień szczególnie dla pierwszoklasistów oraz uczniów „zerówek”,  którzy po raz pierwszy pojawili się w murach naszej szkoły. Wszyscy rozpoczynający i kontynuujący naukę w nowym roku szkolnym usłyszeli życzenia  wielu sukcesów, możliwości rozwijania swoich zainteresowań i pasji oraz sprostania nowym zadaniom i wyzwaniom.

Początek września to również rocznica wybuchu drugiej wojny światowej., a szkoła jest tym szczególnym miejscem, gdzie prawda historyczna musi być pielęgnowana. Jak co roku, minutą ciszy, w skupieniu oddaliśmy hołd tym, którzy walczyli.