Przy choince i opłatku

s7W dniu 17.01.2009 r. uczniowie ZSP nr 1 Szkoły Podstawowej nr 13 w Skarżysku-Kamiennej i parafianie Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej uczestniczyli w uroczystym spotkaniu opłatkowym. Jasełka przygotowane przez uczestników świetlicy przy Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej, w tym także  uczniów SP nr13 zauroczyły wszystkich widzów. Po ich obejrzeniu wszyscy mocno wzruszeni sięgnęli po opłatek, złożyli sobie życzenia noworoczne i zaśpiewali kolędy. Uroczystość urozmaiciły muzyczne zagadki, quizy i konkursy oraz poczęstunek przygotowany przez Polski Związek Kobiet Katolickich. Największą euforię wywołała zabawa ruchowa dwóch rodzin  – „Szybkich” i „Prędkich”. Wszyscy zaproszeni uczniowie otrzymali paczki noworoczne. Zadowoleni uczestnicy spotkania, pełni wrażeń i nadziei rozeszli się do domów.

s5s6

s7s8