Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce

Reprezentacja chłopców z naszej szkoły osiągnęła znaczący sukces, zajmując 5. miejsce w finałach Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce.

Droga do finału nie była łatwa. Młodzi siatkarze najpierw musieli zmierzyć się z przeciwnikami w półfinałach wojewódzkich, które odbyły się w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Skarżysku-Kamiennej. Reprezentacja SP 13 pokazała tam swoją siłę, zdobywając pierwsze miejsce w turnieju półfinałowym.

W finałach wojewódzkich, które były zwieńczeniem ciężkiej pracy i determinacji, drużyna SP 13 zakończyła rywalizację na wysokim 5. miejscu.

Skład drużyny SP 13: Olgierd Kęczkowski, Borys Figarski, Piotr Połowniak, Gabriel Wiśniewski, Alan Rak, Filip Sieczka, Szymon Adamski. Opiekunem zespołu był Tomasz Pukowski.

Ogromne gratulacje dla zawodników i trenera.