Wycieczka klasy 8a do Zakopanego i Krakowa

Przez dwa dni 21- 22 maja uczniowie klasy 8a brali udział w wycieczce do Zakopanego i Krakowa.

W Zakopanem podziwiali piękno przyrody i malownicze widoki wchodząc na Gubałówkę i podczas spaceru Doliną pod Reglami  . Uczniowie zwiedzili także Wielką Krokiew oraz mieli zorganizowany czas wolny na Krupówkach. Nasza młodzież relaksowała się wśród bogatych w minerały wód Term Chochołowskich, mieli możliwość korzystać ze wszystkich dostępnych tam atrakcji.

Natomiast w Krakowie program wycieczki obejmował zwiedzanie Starego Miasta z Rynkiem ,Sukiennic czy Kościoła Mariackiego.

Opiekę nad młodzieżą sprawował pan Dyrektor Dariusz Kasprzyk, wychowawczyni klasy Izabela Ucińska oraz pani Justyna Lisowska – Czekaj.