Piknik Rodzinny klasy 3b

25 maja 2024r. w  sobotnie popołudnie odbył się Piknik Rodzinny, w którym uczestniczyli uczniowie klasy IIIb wraz z rodzicami i wychowawcą. Miejscem spotkania była Altana Grillowa na Brześciu, a okazją do wspólnej zabawy zbliżający się Dzień Mamy i Taty oraz zakończenie roku szkolnego.

Wydarzenie obfitowało w różnorodne konkurencje sportowe: rzucanie woreczkami do opony będącej w ruchu, przeciąganie liny, bieg slalomem, bieg z jajkiem znajdującym się na łyżce, skoki na skakance, przejście w tunelu, zabawy z chustą. Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Przez cały czas trwania pikniku organizowany był poczęstunek dla wszystkich uczestników. Przy ognisku, grillu można było upiec smaczną kiełbaskę. Nie zabrakło też słodkich smakołyków. Wspaniała zabawa i słoneczna pogoda towarzyszyła do końca pikniku. Spotkanie rodzinne zakończono z dobrym humorem oraz uśmiechem na twarzach.

Wychowawca klasy p. Urszula Miernik dziękuje wszystkim rodzicom i dzieciom za wspaniałą zabawę.