Świętujemy Dzień Babci i Dziadka w klasach I – III

W  zimowe dni 21 i 22 stycznia, mimo chłodu i mrozu, robi się bardzo ciepło w naszych sercach, ponieważ obchodzimy wtedy Dzień Babci i Dziadka. I nie zmieni tego nawet pandemia, która utrudnia dziadkom przytulanie swoich wnuków! Babcia i Dziadek to osoby wyjątkowe dla każdego z nas, a to Święto jest doskonałą okazją, aby im podziękować za wszystko, co dla nas zrobili. Za udzielanie mądrych rad, za wsparcie w trudnych chwilach, otarcie łez przy niepowodzeniach, za pomoc podczas nauki zdalnej, nawet przy komputerze! W naszej szkole najmłodsze dzieci nie zapomniały o Ich Święcie i przygotowały piękne laurki z życzeniami, które wręczą swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przy najbliższej okazji. Niestety, w tym roku szkolnym niemożliwe jest zaproszenie ich do szkoły, więc stworzyliśmy galerię zdjęć, na których wnuki ślą im „zdalnie”  uśmiechy, buziaki i prezentują laurki!

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, nadziei w to, że każdy dzień  będzie tylko lepszy, wielu radosnych momentów w życiu i pociechy z Waszych wnucząt! Bądźcie  pełni młodzieńczej energii, cierpliwości i siły – dla samych siebie, Waszych dzieci oraz wnuków!

My- Wychowawcy i Dyrekcja Szkoły,  przyłączamy się również  do tych życzeń!

Poniżej  dla Was  wiersz autorstwa  Wandy Chotomskiej

Dla kogo ta laurka,
W słońcu, zieleni, chmurkach?
Dla kogo każda wnuczka,
Dla kogo każdy wnuczek,
Maluje dzisiaj kwiaty,
Przynosi upominek?
Dla kogo jest ten wierszyk,
I życzenia od dzieci?
Już wiecie?

 Oczywiście
Dla wszystkich babć i dziadków
Na świecie!