Biała Szkoła – Dzień czwarty

Czwarty dzień pobytu na białej szkole upłynął pod znakiem narciarskich atrakcji. Po porannej rozgrzewce na stokach Murzasichla uczestnicy udali się do stacji narciarskiej Rusiń-ski położonej w Bukowinie Tatrzańskiej. Tutaj uczniowie przez dwie godziny korzystali ze stoku o długości 1200 m.  Warunki do uprawiania białego szaleństwa były bardzo dobre. Młodzież wróciła ze stoku bardzo zadowolona.

Po trudach nauki na stokach Ośrodka Narciarskiego uczestnicy udali się na termy Bania w Białce Tatrzańskiej. Jest to nowoczesny park wodny z krytymi i zewnętrznymi basenami termalnymi, saunami, łaźniami parowymi i spa oraz zjeżdżalniami o łącznej długości ponad 300 metrów, a gejzery, armatki wodne, jacuzzi i sztuczne fale zapewniają fantastyczną i niezapomnianą zabawę.