Biała Szkoła – Dzień trzeci

To już trzeci dzień pobytu na białej szkole. Po śniadaniu, na stoku w Murzasichlu uczestnicy obozu doskonalili umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie. Każdy z początkujących opanował już technikę zjazdów i korzystania z wyciągu orczykowego.

Po obiedzie na młodzież czekała kolejna atrakcja czyli snowtubing. Jest to zjeżdżanie po śnieżnym, wytyczonym torze na specjalnych gumowych ślizgach zwanych potocznie oponami / dętkami.

W godzinach popołudniowych wszyscy udali się na prawdziwy kulig w leśnej scenerii z pochodniami, saniami ciągniętymi przez konie, połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Po kolacji odbyły się zajęcia profilaktyczne na temat kształtowania pozytywnej samooceny i podnoszenie poczucia własnej wartości.

Po całym dniu atrakcji wszyscy udali się na spoczynek, żeby nabrać sił przed kolejnym dniem.