Biała Szkoła – Dzień pierwszy

W dniu 21 stycznia rozpoczął się obóz narciarski w Murzasichlu. Grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką kadry i instruktorów przez kolejnych pięć dni będzie doskonaliła naukę jazdy na nartach i snowboardzie.

Do malowniczej, narciarskiej miejscowości Murzasichle młodzież przybyła po godz. 13:00. Następnie po zjedzeniu obiadu i przydzieleniu pokoi w ośrodku „Płazówka” narciarze i snowboardziści udali się do wypożyczalni, gdzie dobrano im odpowiedni sprzęt.

Po spotkaniu organizacyjnym, na którym zostały przekazane zasady BHP, wszyscy stawili się na stoku. Tu pod okiem instruktorów rozpoczęła się nauka.

Warunki okazały się bardzo dobre.  Góry powitały wszystkich śniegiem oraz doskonale przygotowanym stokiem.

Wieczorem miało miejsce spotkanie organizacyjne, podczas którego przekazano informacje na temat kalendarza pobytu, zasad zachowania w ośrodku oraz obsługi sprzętu sportowego. Dzień pełen wrażeń zakończył się o 22:00.