Wolontariat zespołu ANGELS na rzecz osób niepełnosprawnych

W czwartek, 5 grudnia roku zespół Angels po raz kolejny wziął udział   w Integracyjnym Mikołajkowym Turnieju Sportowym zorganizowanym w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Nr 2. Dziewczęta oprócz występów tanecznych pomagały w przeprowadzaniu konkurencji sportowych integrując się z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Nasze uczennice bardzo szybko nawiązały kontakt z dziećmi nie odczuwając przy tym żadnych barier.  Tego typu inicjatywy pokazują młodym zdrowym ludziom, że obok nas żyją osoby niepełnosprawne, które często z powodu naszej niewiedzy, lęku, uprzedzeń skazane są na izolację. Udział dziewczynek z zespołu Angels w tym spotkaniu był piękną lekcją tolerancji, empatii, otwarcia się na drugiego człowieka, który może się od nas różnić, nie jest w pełni sprawny, ale to nie znaczy, że jest gorszy.