Dzień Kota w bibliotece

W roku 2017 Dzień Kota przypada na 17 lutego. Biblioteka ogłosiła konkurs plastyczny polegający na przedstawieniu postaci swojego kota lub takiego kota jakiego dzieci chciałyby mieć.  Prace miały być wykonane dowolną techniką. Te, które wpłynęły malowane były kredkami,  farbami, wyklejane bibułą a także plasteliną. Komisja w składzie : Majewska Urszula -bibliotekarz, Kwiatkowska Bożena- nauczyciel techniki, Ździebło Ewa – bibliotekarz wybrała najlepsze prace.
I miejsce zajęła  Safian Natalia kl.3a
II miejsce  Malik Albert kl. 3c, Nowek Mateusz kl. 3c
III miejsce  Umańska Wiktoria kl. 3a  Kramm Konrad kl. 3b.
Prace wyróżnione: Wiktoria Dudek kl.3a Gabriela Mielicka kl.3a, Waszczyk Michał kl.3c Figarski Michał kl 3b, Skowron Natalia kl.32c,Wiktoria Bińczyk kl. 3c, Kulińska Inka kl. 3c, Barańska Paulina kl. 3a, Połeć Nadia kl. 3b, Przygoda Zuzanna kl. 3a.
Dziękujemy Rodzicom dzieci za pomoc i zaangażowanie.