Pluszowy Miś – konkurs plastyczny

14 listopada 2016r bibliotekarz SP 13 p. Urszula Majewska ogłosiła  konkurs plastyczny związany ze Światowym Dniem Pluszowego Misia.

Konkurs skierowany był do dzieci klas: 1a, 2a, 2b, 2c.
Bibliotekarka zostawiła  pole dziecięcej wyobraźni i prosiła o wykonanie portretu misia w dowolnej technice, na kartce formatu A4.
Konkurs miał na celu rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci, a także umożliwienie uczniom zaprezentowania swoich twórczych  pomysłów i oczywiście propagowanie idei Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Do biblioteki napłynęło wiele prac. Konkurs został rozstrzygnięty  22 listopada przez komisję  w skład której wchodzili nauczyciele: p. Kwiatkowska Bożena, p. Majewska Urszula  i p. Brańska-Ździebło Ewa.
Wybór najlepszych prac  był trudny. Wszystkie  były wspaniałe, a najwyżej ocenione zostały misie wykonane przez uczniów samodzielnie.  Najlepszymi uznane zostały prace następujących uczniów:

I miejsce:   Kruk Julia –  kl. 2a

Sieczka Wiktor – kl. 2b

II miejsce: Majcher Adrian – kl. 1a

Sieczka Gariela – kl. 1a

III miejsce Tomczyk Zuzanna kl. 2a.

Wąsik Aleksandra kl. 1a

Doceniając wkład pracy, kreatywność i zaangażowanie rodziców, jury wyróżniło  prace uczniów korzystających z ich pomocy:   Kowalik Martyna kl. 2b,  Mackiewicz Julia kl.2b,  Ścibisz Kornelia kl.2b, Kaczmarek Dominika kl.2b,  Sułek Amelia kl.2b,  Franczyk  Oliwier kl.2a.