Ślubujemy

20 października do społeczności szkolnej włączeni zostali uczniowie klasy pierwszej. Z wielkim wzruszeniem pierwszoklasiści powtarzali słowa ślubowania, a Pan dyrektor Andrzej Warwas każdego z nich, wielkim ołówkiem, pasował na ucznia szkoły podstawowej.
Na uroczystość związaną z tym wydarzeniem przybyli zaproszeni goście – Wiceprezydent Miasta  Krzysztof Myszka, przewodniczący Rady Rodziców  Michał Wąs oraz rodzice pierwszoklasistów, rodzeństwo i dziadkowie. W tym dniu dzieci otrzymały dyplomy ślubowania ufundowane przez Radę Rodziców, a po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek.

Uroczystość przygotowała wychowawczyni klasy pierwszej – p. Stella Rusinek wraz z p. Urszulą Miernik  i uczniami klasy 2 b