Szkolny Przegląd Talentów

11 marca odbył się w naszej szkole już po raz czwarty Szkolny Przegląd Talentów pod hasłem: „Jeśli masz talent, nie ukrywaj go – pokaż co potrafisz”. Pomysł realizowany jest przez Samorząd Szkolny, w tym roku pod opieką p. Jolanty Fornal. Przegląd Talentów umożliwia uczniom zaprezentowanie ich szczególnych uzdolnień takich jak śpiew, taniec, gra na instrumentach, recytacja.

Wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 jest wiele utalentowanych dzieci. Do zaprezentowania swoich niezwykłych umiejętności zgłosiło się ok. 30 uczniów z  klas I – VI. Uczniowie prezentowali swoje talenty wokalne, taneczne, grali na instrumentach, recytowali wiersze. Prezentowane były również prace plastyczne uczniów.

Widownię stanowiła cała społeczność szkolna, wraz z dyrekcją, nauczycielami i rodzicami. Występy bardzo się podobały i były nagradzane gromkimi brawami. Wszyscy dobrze się bawili.

Na kolejnych artystów czekamy w przyszłym roku.