Podziękowanie

Nasi najmłodsi uczniowie dzięki  starszym kolegom z klasy 2a Gimnazjum nr 1 otrzymali paczki mikołajkowe. Gimnazjaliści zrezygnowali z obdarowywania prezentami siebie nawzajem na rzecz potrzebujących. Dziękujemy Pani Beacie Czajkowskiej oraz gimnazjalistom z klasy 2 a.

Jeżeli marzy tylko jeden człowiek,
pozostanie to tylko marzeniem.
Jeżeli zaś będziemy marzyć wszyscy razem,
będzie to już początek nowej rzeczywistości.

images

PODZIĘKOWANIE

dla

Pani Beaty Czajkowskiej

i klasy 2a z Gimnazjum nr 1 

 

Dziękujemy za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka. Paczki, które przygotowaliście są wyjątkowe. To coś więcej niż pomoc materialna To znak, że jesteśmy dla Was ważni i że jest Ktoś, kto w nas uwierzył i chciał nam sprawić radość.

Życzymy Wam, abyście na swojej drodze spotykali równie życzliwych ludzi.

Obdarowani Uczniowie

ZSP nr 1 Szkoły Podstawowej nr 13