„Bawią się znakomicie, dzieci i rodzice”

W czwartek w godzinach popołudniowych  mieliśmy przyjemność gościć rodziców  i dzieci z przedszkola wchodzącego w skład naszego Zespołu. Po krótkich zabawach integracyjnych, przybyli goście wykonywali zadanie plastyczne. Na szarym papierze rodzice odrysowywali postać swojego dziecka lub na odwrót – dzieci rysowały swoją mamę, a następnie wspólnie wypełniali kontur . Najczęściej, to dzieci decydowały jak portret ma wyglądać.  Zaangażowanie i tych młodszych i tych starszych artystów  było zadziwiające. Wszyscy stworzyli wspaniałe dzieła, które zaprezentowane zostały na korytarzu szkolnym. Spotkanie to było okazją do wspólnej zabawy  obejrzenia szkoły i uzyskania wszelkich informacji dotyczących naszej placówki.
Dziękujemy rodzicom, którzy skorzystali z zaproszenia  p. dyrektor Joanny Białek i nauczycielek prowadzących zajęcia  p. Bożeny Kwiatkowskiej  i p. Stelli Rusinek.