Cała Polska Czyta Dzieciom 2010

10

Wzorem lat ubiegłych w bibliotece szkolnej zorganizowana została akcja „Cała Polska czyta dzieciom” Dorośli przedstawiciele władz miasta, rady rodziców i szkoły głośno czytali przedszkolakom fragmenty literatury dziecięcej.  Książkę „Wielkie czyny Szympansa Bajbuna Mądrego” czytali: Prezydent miasta Roman Wojcieszek, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Krzysztof Myszka, Przewodnicząca Komisji Oświaty Halina Karpińska, Koordynator Monika Stelmasiuk, Dyrektor Joanna Białek, Dyrektor Przedszkola Grażyna Rokita, Przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Wąs, Monika Dąbrowska członek Rady Rodziców. Na zakończenie spotkania Prezydent Wojcieszek wręczył przedszkolakom drobiazgi ufundowane przez Urząd Miasta.

181611050408