Sukcesy uczniów w konkursie plastycznym!

Wojewoda Świętokrzyski zaprosił uczniów szkół podstawowych do konkursu plastycznego „112 – zawsze w gotowości”,  zorganizowanego w ramach obchodów Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112.
Celem przedsięwzięcia było rozpowszechnienie wiedzy na temat numeru alarmowego 112 oraz podkreślenie jego roli i znaczenia w ratowaniu życia, zdrowia, mienia i środowiska.

Do Urzędu Wojewódzkiego wpłynęła rekordowa liczba – blisko 2,5 tysiąca prac plastycznych.

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy IIa Gabrysia Wyrwińska i Ania Dulewicz z klasy IIIa otrzymały wyróżnienie w kategorii klas I – III,  a uczeń klasy 4b –Kuba Stępniak  w kategorii klas IV – VI.

Gratulujemy!!!