Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego!

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Umysłowo i ich Rodzinom ,,PRAXIS” , dla uczniów z powiatu skarżyskiego, ogłosił konkurs plastyczno-techniczny pt „Zostań moim terapeutą” .

Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy o autyzmie, zainteresowanie problematyką funkcjonowania osób z autyzmem i solidaryzowanie się z otoczeniem osób cierpiących na autyzm.
Zdaniem uczestników było wykonanie pomocy terapeutycznej nawiązującej do tematu.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Ola Wilczek z klasy 4b zajęła II miejsce,
a Michał Figarski z klasy 7 b wyróżnienie.

Laureatom gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac uczniów naszej szkoły biorących udział w konkursie.