Konkurs plastyczny pt. „Bajkowa zima” – rozstrzygnięty!

Na przełomie stycznia i lutego 2021 r. został zorganizowany konkurs plastyczny      pt. „Bajkowa Zima” dla uczniów klas 1-3. Konkurs zorganizowany był pod patronatem Prezydenta Miasta Skarżyska – Kamiennej oraz Miejskiego Centrum Kultury.
Zadaniem młodych uczestników było stworzenie pracy w formie plastycznej w dowolnej technice.
Na konkurs zgłoszono 120 prac. Prace oceniano w czterech kategoriach: przedszkola, klasy I, II i III.
Jury konkursowe miało nie lada dylemat, ponieważ prace były na wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością, techniką i pomysłowością.
Miło nam poinformować, że wśród prac wysłanych z naszej szkoły nagrodzeni  zostali uczniowie:

w kategorii klas II – Lena Wierzbowicz – miejsce III

w kategorii klas III – Lena Biernacka –  miejsce III

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.
Dziękujemy również wszystkim pozostałym uczniom naszej szkoły, którzy wzięli   udział w konkursie.