„Żywe obrazy” – wyniki konkursu

W drugim semestrze br. szk. uczniowie klas szóstych i siódmych uczestniczyli w projekcie edukacyjno – artystycznym  „Jestem jak z obrazka”
link do artykułu na naszej stronie:

Efektem końcowym przedsięwzięcia  było wykonanie prac konkursowych – „żywych obrazów”.
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród zaplanowane było na marzec, podczas szkolnej imprezy „Mam Talent”. Ze względu na sytuację, jaka zaistniała, nie było to możliwe  i wyniki  prezentujemy poniżej, a dyplomy i drobne upominki wręczone zostaną przez wychowawców podczas zakończenia roku szkolnego.

I miejsce zajęli uczniowie z klasy 6c –  Miłosz Dobrucki, Kuba Wilk, Mateusz Nowek

„Dziewczyna z perłą” Johanes Vermer – 1664r
Miłosz Dobrucki 6c

„Śpiący Mietek” Stanisław Wyspiański – 1902r.
Kuba Wilk 6c

Autoportret Balthus –1940r.
Mateusz Nowek 6c

II miejsce – uczennice z klasy 7a –  Anna Nowak, Martyna Kocia, Angelika Ziarkowska, Weronika Pączek

„Tajemnicza kobieta” Zofia Świat – 2012r.
Anna Nowak

„Portret panien Bobrówien” Stanisław Wyspiański – 1894r. Martyna Kocia, Andżelika Ziarkowska, Weronika Pączek

III miejsce -uczniowie z klasy 7b – Oliwia Pogorzelska, Mateusz Pukowski

Olga Boznańska” Dziewczynka z Chryzantemami” 1894r.
Oliwia Pogorzelska

„Człowiek w czerwonym turbanie”Jon von Eyck-1433r. Mateusz Pukowski

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy  wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.